Aprašymas: delicatù – tai prekių ženklas, pristatantis inovatyvius, Lietuvoje pagaminti kompresiniai įdėklai, kurie efektyviai lengvina gijimo procesą po pilvo plastikos ar riebalų nusiurbimo operacijų. Šis produktas: Mažina patinimą ir skysčių kaupimąsi. Padeda efektyviau nutekėti limfai operuotose srityse. Saugo nuo guzelių susidarymo. Neleidžia kompresinio rūbo užtrauktukui nuspausti odos. Gali padėti sumažinti limfodrenažinių masažų poreikį. Suteikia komforto jausmą.

Tekstinė tinklalapio versija: delicatù – tai prekių ženklas, pristatantis inovatyvius, Lietuvoje pagamintus kompresinius įdėklus, kurie efektyviai lengvina gijimo procesą po pilvo plastikos ar riebalų nusiurbimo operacijų. Šis produktas: MES Top produktai ir naujienos NAUJIENLAIŠKIS ĮMONĖS INFORMACIJA Suspaudimo terapija pochirurginiu laikotarpiu svarbi norint ne tik kuo sparčiau atsistatyti, bet ir pasiekti lūkesčius atitinkančius geriausius operacijos rezultatus. Tam pasitelkiama kompresinė apranga, tačiau pageidaujamo efekto neretai pritrūksta. Būtent vedinos siekio pagerinti šio rūbo funkciją ir sukūrėme delicatù. Delikatūs prisilietimai laikui nepavaldžiam moters grožiui. Eglė REIKIA PATARIMO?
PARAŠYKITE MUMS. KONTAKTAI Atidžiai surinkta informacija bei šiuolaikinės gamybos technologijos leido mums atrasti pažangius pooperacinės priežiūros sprendimus. Kurdamos kompresinius įdėklus rėmėmės ne tik medicinos specialistų žiniomis, bet ir savo bei kitų operacijas [..]

Nuorodos:   delicatu.lt   www.delicatu.lt