Tinklalapio RSS srautas:

Ponte20 Batai su vilna 22-27 d. WDA031376

Ponte20 prekės ženklo avalynė – tai natūralios odos ortopedinė avalynė, kuri  atitinka vaiko vystymuisi reikalingus aspektus.
 
Batų uždaras užkulnis yra pasviręs į išorę, taip suteikdamas tvirtą padėtį kojoms, o batų supinatorius užtikrina taisyklingą pėdos vystymąsi.

REIMA Puhuri 510306A žieminis kombinezonas – Jam Red 3958
Funkcionalus, stilingas, pritaikytas mūsų žiemoms. Kombinezono siūlės užsandarintos vandeniui ir vėjui atspariomis juostomis.

Atsparumas vandeniui nuo 8 000 mm. (tinkamas esant stipriam lietui ir žaidimams ant šlapio paviršiaus);
Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. (produktas itin …

REIMA Lappi 510360F žieminis kombinezonas – Deep Ocean
Šis„Reimatec“ Lappi vaikiškas žieminis kombinezonas visiškai neperšlampamas, žaismingo dizaino su nuimama dirbtinio kailio apdaila ant gobtuvo. Ilgas užtrauktukas, skirtas lengvai apsirengti, pašiltinta sėdimoji kombinezono dalis, neperšlampantis, apsaugantis nuo vėjo, kvepuojantis. …

Ponte20 Batai su vilna 22-27 d. WDA031339A

Ponte20 prekės ženklo avalynė yra natūralios odos ortopedinė avalynė, kuri  atitinka vaiko vystymuisi reikalingus aspektus.
Batų uždaras užkulnis yra pasviręs į išorę, taip suteikdamas tvirtą padėtį kojoms, o batų supinatorius užtikrina taisyklingą pėdos vystymąsi.
Batų …

Aprašymas: Liuti.lt už stilingą ir jaukią vaikystę. Čia visos reikalingos prekės vaikams internetu: rudeniniai ir žieminiai rūbai, batai, žaislai ir dar daug visko, ko reikia laimingai vaikystei.

Nuorodos:   liuti.lt   info@liuti.lt