Aprašymas: Ar vaikas gali išmokti gerai miegoti? Atsakymas TAIP. „Sleep Sense ™“ miego mokymo metodas padėjau jau daugiau kaip 100 000 šeimų visame pasaulyje.

Tekstinė tinklalapio versija: Jūsų vaikas nemiega? Miego filosofija Skambučio rezervacija Jono ir Tomo (1 m 10 mėn.) mama Sunku užmigdyti?
Dažnai keliasi naktimis? Įvertinsiu Jūsų turimą miegelių situaciją ir paaiškinsiu trumpai kodėl vaikutis blogai miega. Sėkmės istorijos Skambučio rezervacija Indrė, Kajos (8 mėn.) mama Aptarsime miego programos ypatumus bei pasiūlysiu sprendimą, tinkantį Jūsų šeimai. Blogas Rezervuokite laiką nemokam pažintiniam skambučiui Greta, Emilio (13 mėn.) mama   Išbandėte daug patarimų ir niekas nepadeda?? Kūdikio miegas: viskas, ką reikia žinoti „Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis. Individualios konsultacijos Kaip susitvarkyti su miego regresais Šio metodo, kurį taikiau ir savo sūnui, aš mokiausi pas pačią programos įkūrėją Dana [..]

Nuorodos:   miegopasaka.lt   sigita@miegopasaka.lt