• UAB Pažinimo medis

  • Verkių g. 37, VILNIUS, LT-09109

  • Telefonas: +37064764098

  • Įmonės kodas: 302701526

  • Tinklalapis: pazinimomedis.lt

 

Tinklalapio RSS srautas:

Registruokitės naujienoms apie atvirų durų dienas
Čia emociškai saugioje aplinkoje aukščiausios kvalifikacijos profesionalų komanda ugdo visas kompetencijas, reikalingas laimingam savarankiškam gyvenimui. Norite daugiau sužinoti apie holistinį požiūrį į ugdymą, kuris apima daugiau nei tik akademines žinias. Kviečiame susipažinti! …

Dieną prieš rugsėjo 1-ąją – naujo darželio ir mokyklos, auginsiančių laimingus vaikus, atidarymas Kaune
Mokyklų ir darželių tinklas „Pažinimo medis“ šiandien, rugpjūčio 31 d., atidarė pirmąjį savo filialą Kaune. Darželis–mokykla „Pažinimo medis“ įsikūrė sparčiai augančiame Fredos mikrorajone, Vilties g. 2.
The post Dieną prieš rugsėjo 1-ąją – naujo darželio ir …

Valstybės investicijų valdymo agentūra suteiks finansavimą „Pažinimo medžiui“
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, suteiks 300 tūkst. eurų vertės paskolą švietimo ir ugdymo paslaugas teikiančiai įmonei „Pažinimo medis“.
The post Valstybės investicijų valdymo agentūra suteiks finansavimą „Pažinimo medžiui“ …

Nuo maisto chemijos iki šokio su ugnimi: tikrąjį pašaukimą Aušra atrado mokykloje
Aušra Degutytė-Kančauskienė yra mokyklos „Pažinimo medis“ chemijos mokytoja ir STEAM veiklų koordinatorė, programos „Renkuosi mokyti“ alumnė. Kviečiame susipažinti su Aušros profesiniu keliu
The post Nuo maisto chemijos iki šokio su ugnimi: tikrąjį pašaukimą Aušra atrado …

Aprašymas: „Pažinimo medis“ – ? tai holistinį požiūrį ir akademines žinias vienijanti ugdymo įstaiga. Laisvė augti ir kurti savo laimę patiems. Registruokitės pokalbiui dabar!

Nuorodos:   pazinimomedis.lt   info@pazinimo-medis.lt   simonas.jurkstaitis@pazinimo-medis.lt   rita.navikiene@pazinimo-medis.lt   dalia@pazinimo-medis.lt   admin@pazinimo-medis.lt   judita.janioniene@pazinimo-medis.lt   onute.verygaite@pazinimo-medis.lt   pazinimo-medis.lt.