Tinklalapio RSS srautas:

Trinkelių Raštai
Mūsų meistrai pataria koks raštas būtų tinkamiausias, pavyzdžiui, važiuojamojoje dalyje rekomenduojama, jog trinkelės persirištų, vienas iš tokių raštų – „eglutė“, dar kitaip vadinama „silke“.
The post Trinkelių Raštai appeared first on Pagrindas.lt …

Granito Trinkelių Klojimas
Prieš pradedant granito trinkelių klojimo darbus, objekto savininkams rekomenduojama susisiekti su vietinėmis komunalinių paslaugų įmonėmis jog įsitinkintų, ar nebus pažeisti kabeliai, apsaugos zonos kasant.
The post Granito Trinkelių Klojimas appeared first on Pagrindas.lt …

Laiptai iš Trinkelių
Laiptų pakopos iš trinkelių ar akmens masės plytelių gali atrodyti fantastiškai jūsų sode, todėl verta skirti laiko išsirinkti tinkamą rangovą. Šiuo straipsniu aprašysime žingsnius kaip laiptai yra sumontuojami naudojant betonines trinkeles ir kt. iš kiemo ar į jį, ar tarp laikanč …

Trinkelių Klojimas Ant Betono
Trinkelių klojimas ant betoninio pagrindo parodys kur kas daugiau minusų – trinkelės praras lankstumą, betono masyvo pagrindas praras savo kokybę, trinkelės lengviau atsilaisvins ir sukris, atsiras pelėsio, samanų, piktžolių.
The post Trinkelių Klojimas Ant Betono appeared first on …

Aprašymas: Trinkelių klojimas Vilniuje nuo A iki Z. Mūsų profesionalų komanda užsiima trinkelių dėjimu už gerą kainą. Konsultuojame nemokamai.

Nuorodos:   pagrindas.lt  

Naujienos:
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27
 
BENSIMON Tennis Vintage F15004C16H Emerald 39