Tinklalapio RSS srautas:

Trinkelių Raštai
Mūsų meistrai pataria koks raštas būtų tinkamiausias, pavyzdžiui, važiuojamojoje dalyje rekomenduojama, jog trinkelės persirištų, vienas iš tokių raštų – „eglutė“, dar kitaip vadinama „silke“.
The post Trinkelių Raštai appeared first on Pagrindas.lt …

Granito Trinkelių Klojimas
Prieš pradedant granito trinkelių klojimo darbus, objekto savininkams rekomenduojama susisiekti su vietinėmis komunalinių paslaugų įmonėmis jog įsitinkintų, ar nebus pažeisti kabeliai, apsaugos zonos kasant.
The post Granito Trinkelių Klojimas appeared first on Pagrindas.lt …

Laiptai iš Trinkelių
Laiptų pakopos iš trinkelių ar akmens masės plytelių gali atrodyti fantastiškai jūsų sode, todėl verta skirti laiko išsirinkti tinkamą rangovą. Šiuo straipsniu aprašysime žingsnius kaip laiptai yra sumontuojami naudojant betonines trinkeles ir kt. iš kiemo ar į jį, ar tarp laikanč …

Trinkelių Klojimas Ant Betono
Trinkelių klojimas ant betoninio pagrindo parodys kur kas daugiau minusų – trinkelės praras lankstumą, betono masyvo pagrindas praras savo kokybę, trinkelės lengviau atsilaisvins ir sukris, atsiras pelėsio, samanų, piktžolių.
The post Trinkelių Klojimas Ant Betono appeared first on …

Aprašymas: Trinkelių klojimas Vilniuje nuo A iki Z. Mūsų profesionalų komanda užsiima trinkelių dėjimu už gerą kainą. Konsultuojame nemokamai.

Nuorodos:   pagrindas.lt