Tinklalapio RSS srautas:

Kiek kainuoja rekuperatoriaus bei vėdinimo sistemos projektavimas?
Vėdinimo sistemos projektavimas – tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis, norint įsirengti efektyvią vėdinimo sistemą savo namams. Geriausia tuo pasirūpinti dar žiemą, nes sezono metuSkaityti daugiau…Kiek kainuoja rekuperatoriaus bei vėdinimo sistemos projektavimas?
The post Kiek …

Būsto modernizavimas: mini rekuperatorius ar natūralus patalpų vėdinimas?
Gyvenamųjų patalpų vėdinimas – tai vienas iš gyvybiškai svarbiausių klausimų, užtikrinantis žmogaus gerą savijautą bei sveikatą. Deja, tačiau modernizuojant senos statybos namus ir butus, šisSkaityti daugiau…Būsto modernizavimas: mini rekuperatorius ar natūralus patalpų vė …

Kuo vėdinimo sistemos skiriasi nuo vėsinimo sistemų?
Kalbant apie pastatų vėdinimą bei vėsinimą, nereikėtų painioti šių dviejų, panašiai skambančių, tačiau visiškai skirtingų dalykų. Vėdinimo sistemos yra reikalingos tam, kad patalpose būtų užtikrinamaSkaityti daugiau…Kuo vėdinimo sistemos skiriasi nuo vėsinimo sistemų?
The …

Mini rekuperatorius – kas tai?
Šiuo metu kalbėdami apie būsto įrengimą, priešingai, nei anksčiau, terminus rekuperacija ar rekuperatorius girdime itin dažnai. Nepaisant to, dar ir šiandien yra klaidingai manančių, kadSkaityti daugiau…Mini rekuperatorius – kas tai?
The post Mini rekuperatorius – kas tai? appeared …